Пінськдрев тримає Марку

29 січня 2021

 

   Ви чули коли-небудь такий стереотипний вислів: "Не перехваліть, а то старатися не буде». Так ось, якщо для когось похвала або загальне визнання і може стати приводом для того щоб розслабитися, то для нас - це стимул і мотивація.

 

   Ми прагнемо робити свою роботу не просто на совість, а по-справжньому вивірено і якісно. Для нас дуже важлива оцінка нашої роботи покупцями, але не менш важливо оцінювати себе самим. Розуміти, наскільки ми вдосконалили і підвищили свою майстерність.

 

   Для нас дуже значимо, коли вже багато років поспіль нас визнають справжніми лідерами, професіоналами своєї справи. Ось і черговий раз ваші голоси, а для нас в буквальному сенсі любов, віддані нашому бренду «Пінськдрев». Ми стали переможцями Премії визнання споживачів «Народна Марка» в номінації «Кращий виробник м'яких та корпусних меблів» у 2020 році.

 

   Це спільна заслуга: наш згуртований багатотисячний колектив із завзятістю і самовіддачею працює над тим, щоб меблі під маркою «Пінськдрев» прикрашали ваші будинки, створювали затишок і дарували комфорт.

 

   Ваше визнання - це показник того, що наші зусилля, як і раніше не даремні.

 

   Від імені всього Холдингу дякуємо вам за ваш зворотній зв'язок, за ваші голоси, за те, що залишаєтеся з нами і високо оцінюєте продукцію компанії «Пінськдрев».