Ми раді, що Ви зупинили свій вибір на меблях від білоруського виробника "Пінськдрев".
Зробити замовлення вподобаних Вами меблів дуже просто. Можна вибрати товар і оформити замовлення в будь-якому нашому магазині. Якщо у Вас немає такої можливості - зателефонуйте нам або ж напишіть лист на електронну адресу. На всі Ваші запитання відповість наш досвічений менеджер. Крім того, для всіх наших покупців безкоштовними є послуги професійного дизайнера. Зразки шкіри або тканини ми привеземо Вам особисто або відправимо поштою.

Термін виготовлення замовлення - від 1 дня до 50 днів. Все залежить від того, чи є в наявності меблі, які Вас зацікавили,  на складі в Україні або в Білорусі (існує постійно діюча складська програма меблів). Термін виготовлення меблів залежить також від наявності тканини, шкіри або комплектуючих на фабриці.
 Гарантійний термін експлуатації м'яких меблів - 18 місяців, корпусних меблів - 12 місяців з дня продажу меблів.

Передоплата при замовленні меблів становить від 10% до 50% від вартості товарів.

Оплатити товар готівкою або за допомогою платіжної картки можна в будь-якому магазині або перевести суму на рахунок підприємця. У деяких випадках оплата можлива кур'єру при отриманні товару. Оплата відбувається виключно в національній валюті.

Конкретна дата і час доставки узгоджуються з Покупцем співробітником служби доставки. Звертаємо Вашу увагу, що без попередньої домовленості по телефону доставка не здійснюється, навіть за умови настання дати, передбаченої за договором. У будь-якому випадку, за одну годину до приїзду служби доставки за вказаною адресою, співробітники зв'язуються з Покупцем за контактними телефонами.

Доставка меблів безкоштовна по всій Україні при сумі замовлення понад 25000 грн. Доставка безкоштовна до під'їзду. Послуги підйому на поверх і по збірці меблів надаються Сервісними центрами фірмових магазинів «Пінськдрев» за домовленістю при доставці. Вартість доставки меблів, реалізованої за спеціальними акційними цінами, прораховується нашими фахівцями додатково.

При бажанні покупці можуть вивезти меблі самостійно. Дата і час самостійного вивезення товару визначається за погодженням сторін.