Як правило, батьки підходять до вибору ортопедичного матраца для своїх дітей дуже відповідально і уважно. Компанія «Пінськдрев» пропонує Вашій увазі ряд рекомендацій,  на які потрібно звернути увагу, підбираючи матрац для Вашої дитини. Від Вашого вибору залежить майбутнє здоров'я Ваших дітей.

  1. Зверніть увагу на те, що матрац потрібно підбирати відповідно до віку Вашої дитини - найжорсткіші матраци вибирають для самих маленьких дітей. Справа в тому, що у здорової дорослої людини є характерний вигин хребта в формі англійської літери S, у новонароджених же діток інша анатомія і в такому малому віці їх хребет абсолютно прямий. З метою формування правильної постави у дітей слід підбирати їм в ліжечко жорсткі і помірно жорсткі матраци. Дітям 2-3 років, коли вже буде сформований правильний вигин хребта, потрібно змінити матрац на більш м'який і еластичний.  Саме тому ми рекомендуємо вибирати для новонароджених безпружинні моделі на основі кокосу, а для дітей віком від 2-3 років зупинити свій вибір на матрацах з незалежним типом пружин або безпружинних матрацах з жорсткими наповнювачами.
  1. Вибирайте «дихаючий» матрац. Батьки часто забувають про це, здавалося б, просте правило. «Дихаючі» властивості матраца дуже важливі для зростаючого організму, особливо для організму малюка. У ліжку Вашої дитини постійно повинен бути вільний повітрообмін, тому потрібно вибрати матрац на основі натуральних матеріалів, таких як бавовна, холлофайбер, ватин і кокосова койра.
  1. Матрац в дитяче ліжечко повинен бути виготовлений з гіпоалергенних складових.  Існує думка, що краще за все віддати перевагу ортопедичному матрацу, повністю  з натуральних матеріалів. На жаль, це не завжди вірно. Наприклад, шерсть або натуральний латекс в рідкісних випадках може викликати у дитини алергію. Варто звернути увагу на так звані антиалергенні матеріали - пінополіуретан, ватин, холлофайбер, і, вже відому нам, кокосову койру. Зауважимо, що пінополіуретан, холлофайбер і кокосова койра - одні із самих гігієнічних матеріалів, вони вологостійкі і не вбирають запахи, добре вентилюються і просушуються. Ви також можете бути впевнені в пінополіуретані і тому ж холлофайбері, вони сертифіковані Європейським союзом як екологічно чисті матеріали. До того ж матраци ЗАТ «Холдингової компанії« Пінськдрев » просочують покриття спеціальним антибактеріальним розчином.

Наостанок хочемо додатково дати Вам декілька порад з придбання матраців для дітей:

-  Подбайте про те, щоб спальне місце Вашої дитини було в чистоті з дотриманням всіх норм і правил гігієни. Для цього потрібно завчасно придбати захисні наматрацники, які при потребі можна буде зняти і випрати.

- Вибираючи матрац для дитини, стежте за тим, щоб він ідеально підходив за розміром ліжка. Дитині має бути зручно на ньому спати, матрац не повинен обмежувати рухів. Як правило, ортопедичні матраци для дітей виготовляють середньої висоти.

- Для активних діток, які люблять стрибати на ліжечку, можна підібрати матраци на основі штучного латексу. Цей матеріал не боїться навантажень, він досить пружний, волого-і пиловідштовхуючий. Що також важливо, такий матеріал уникають домашні постільні кліщі.

- Щоб підвищити повітрообмін в ліжку, можна використовувати під матраци спеціальні ламельно-рейкові каркаси.

- Уважно вибирайте чохол для матраца дитини. Діти, як правило, дуже сильно реагують на нерівності спальної поверхні, тому чохол для матраца повинен бути пошитий з натуральних матеріалів з мінімум швів (особливо важливий момент). Як матеріал відмінно підійде, наприклад, бавовняно-віскозний жаккард.

І найважливіша порада - не слід економити на здоров'ї власної дитини. При виборі ортопедичного матраца віддайте перевагу товарам з асортименту компанії «Пінськдрев».