Пропонуємо Вам дев'ять простих, але важливих пунктів. Ретельне виконання правил, прописаних в них, зведе до мінімуму знос матраца, надовго збереже його вид і чудові властивості:

  1. Правило положення. Правильно транспортувати, зберігати і використовувати матрац необхідно тільки в горизонтальному положенні на рівній жорсткій основі без виступаючих деталей. Для перевертання матраца і при перенесенні виріб утримувати руками за бічні поверхні. Тому, після доставки матраца з магазину, рекомендується ретельно перевірити його стан.
  2. Правило відповідності. Розмір матраца повинен відповідати розміру ліжка або підстави, на якому він лежить. Інакше деформований матрац не подарує клієнту очікуваного комфорту.
  3. Правило складу. Використовуйте матрац в складі ліжка (або розмістіть його на рівну, жорстку підставу). Намагайтеся не використовувати матрац безпосередньо на підлозі, інакше в його нижній частині може накопичуватися волога.
  4. Правило провітрювання. Необхідно регулярно провітрювати матрац. Для цього досить зняти з нього постільну білизну і відкрити вікна в приміщенні на 20 хвилин.
  5. Правило перевороту. При довгостроковому лежанні на одній стороні матраца може утворюватися вм'ятина глибиною не більше 15мм (по поверхні матраца). Це не є дефектом матраца. Для того, щоб усунути дане явище необхідно дотримуватися основної умови - перевертати матрац раз в три місяці.  Це дозволить наповнювачам, які м'яли протягом трьох місяців, відновити свій колишній стан.
  6. Правило свіжості. Необхідно регулярно пилососити матрац. Тим самим Ви позбавите виріб від пилу і інших алергенів. Незначне забруднення можна видалити за допомогою легкого мильного розчину або спеціального шампуню для оббивки, не допускаючи сильного змочування. Для виведення сильних поверхневих забруднень можна застосовувати суху чистку.
  7. Правило цілісності. Ніколи не звертайте, не згинайте і не здавлюйте пружинні матраци. Відносно матраців з пружинними системами такі дії категорично заборонені. Це спричинить за собою пошкодження настильних шарів матраца і блоків пружин.
  8. Правило чистоти. Заборонено прати і прасувати матрац. Вода і пар несприятливо впливають на нього, виріб може деформуватися. Якщо волога обробка матраца необхідна, застосовуйте м'які миючі засоби з мінімальною кількістю води. Хімічна чистка також шкідлива для матраца: агресивні речовини приводять його в непридатність. Після видалення плям, матрац необхідно просушити на свіжому повітрі і не прасувати. Категорично забороняється вибивати матрац, використовувати для його сушіння фен, праску і інші електричні прилади.
  9. Правило навантаження. Щоб уникнути дефектів з'єднувальних швів чохла використовуйте Ваш матрац строго за призначенням. Не допускається піддавати матрац невластивому йому навантаженні. Навантаження на матрац повинна розподілятися рівномірно і не перевищувати допустиму норму. Не ходіть по матрацу,  не стрибайте на матраці, не вставайте колінами на матрац. Не рекомендується постійно сидіти на краю матраца в певному місці. Не дозволяйте вашим дітям стрибати на ліжку. Це може привести до поломки і деформації пружин.