Образ вітальні, являє собою поєднання багатьох чинників, і далеко не останнім з них є використовуваний текстиль. Фактура штор, їх колір, оббивка м'яких меблів, різноманітні подушки і скатертини дозволяють додати інтер'єру унікальність і неповторність, створити певний настрій. Але, на відміну від штор, які можна міняти досить часто, м'які меблі служить нам дуже довго, тому до вибору її зовнішнього вигляду варто підійти більш ретельно.

Для початку необхідно визначиться, чи буде ваш диван основною частиною інтер'єру, або ж, він буде так званим фоном, нейтральною частиною інтер'єру. Сучасні меблі настільки різноманітні за своєю кольоровою гамою, що є можливість висловити свої, навіть найсміливіші і креативні рішення. Але не варто, при покупці м'яких меблів, не враховувати фактор часу: яскраво салатовий диван, звичайно ж, сміливе дизайнерське рішення, але як буде споглядати його щодня, протягом довгих років. Набагато практичніше в цьому плані спокійні, пастельні кольори, які не ріжуть око і не дратують. До того ж, їх колір завжди можна урізноманітнити використанням, різного роду, подушок і інших аксесуарів.


За допомогою різних чохлів на подушках, легко і без додаткових вкладень, можна змінювати інтер'єр приміщення, його енергетику. 

Тому, для полегшення процесу вибору нових м'яких меблів, необхідно прислухатися до деяких порад.

 
Потрібно взяти зразок обивки. 

Багато салонів практикують таку послугу своїм клієнтам, надаючи необхідний зразок шкіри або тканини. Прийшовши додому, вам буде набагато простіше визначитися з вибором, порівнюючи зразок з уже наявними елементами інтер'єру, меблями. Це просто ідеальний варіант, коли у вас є сумніви у виборі з декількох кольорів.

 

Не потрібно гнатися за модою.

 

М'які меблі, які за своєю кольоровою гамою знаходяться зараз на вершині популярності, швидше за все дуже скоро вийдуть з моди. Та й в домашньому побуті відповідні моделі не завжди зручні. Тому при виборі варто керуватися своїми особистими смаками, і цілком можливо, що далеко не найпопулярніша модель допоможе створити вам затишок і комфорт.

 

Вибір варіантів.

 

Поспішати в виборі м'яких меблів не потрібно. Пройдіться по салонах, складіть собі список з варіантів, які найбільше сподобались. Ніколи не відмовляйтеся від допомоги продавця-консультанта, вони в цій справі більш досвідчені, і зможуть вам підказати найбільш опти