Вибір шкіряних меблів

 

Різноманітність м'яких меблів на сьогоднішній день просто величезна, але шкіра, як матеріал для оббивки, завжди стояла на порядок вище, підкреслюючи свій статус, презентабельність, елегантність. Вона дуже довговічна і практична, при вмілому догляді, дуже зручна в експлуатації. Єдиним недоліком шкіряних меблів можна назвати їх досить високу ціну, і певні труднощі при виборі.

Коли стоїть питання про купівлю меблів зі шкіри, необхідно враховувати деякі особливості. Основні критерії вибору: м'які меблі повинні бути зручними, легко піддаватися чищенню, не вигоряти під впливом сонячних променів і, звичайно, бути екологічно чистими і не шкідливими для здоров'я людини.

При підготовці шкіри, для запобіганню її гниття і засолювання, вона обробляється хімічними препаратами і дублюється. При якісній обробці шкіри, вона стає дуже еластичною і м'якою, що сприяє відчуттю комфорту, при користуванні шкіряними меблями. Для того, щоб зробити правильний вибір шкіряних меблів, в салоні-магазині вам повинні продемонструвати шматочок шкіри, яка використовується в обраному вами варіанті. Ви зможете детально оцінити її за такими характеристиками як щільність, фактура, товщина. Враховуючи відчуття, ви зможете зробити правильний вибір. При якісному дубленні шкіри, в ній не повинно залишитися жодного хімічного запаху, на це варто обов'язково звернути увагу.

Ще одним критерієм високоякісних шкіряних меблів, служить цілісність матеріалу. Дорогі меблі робляться з великих цільних шматків шкіри і мають рівні прямі шви. Якщо Ви побачите безліч прихованих швів, знайте, що при виготовленні даного зразка використовувалися маленькі шматочки шкіри. Це значно впливає на показник міцності, і має суттєво знижувати ціну.

 

Які бувають оббивочні матеріали.

Сьогодні існує дуже багато недобросовісних виробників шкіряних меблів, навчилися підробляти натуральну шкіру, використовуючи для цього замінник, так звану «Екошкіру», що є штучним матеріалом, анілінову шкіру, штучну замшу. Всі ці матеріали цілком можна застосовувати як оббивку, вони приємні на дотик, досить практичні. Мінуси цих матеріалів - їх, практично повна не проникність повітря і дуже короткий термін служби. Для того щоб вибрати якісну шкіру, необхідно знати, як відрізнити справжню шкіру від підробки:

- на відміну від замінників, справжня шкіра швидко вбирає в себе тепло, і довше, ніж замінники, його тримає; 

- виробник якісної шкіри завжди таврує свої вироби; 

- якщо розрізати штучну шкіру, можна помітити текстильну основу, у вигляді окремих ниточок. Відомі зарубіжні бренди не виготовляють розкладні шкіряні дивани, так як шкіряний диван не є місцем для нічного сну. Виняток становить, так звана, «французька розкладушка». 

Сьогодні великою популярністю користуються шкіряні меблі теплих кольорів, кремових, шоколадних, з декоративним швом.

Для тривалої підтримки елегантного і естетичного виду, меблі потребують необхідного догляду, і правильного місця встановлення:

 -ні в якому разі не рекомендується установка біля опалювальних приладів;

 -потрібно уникати прямого попадання сонячних променів на шкіру;

 -не встановлювати меблі в приміщеннях з високою вологістю;

 -не мити шкіру мильним розчином, для цього користуватися спеціальними очисними засобами.

 Намагайтеся купувати шкіряні меблі у перевірених часом, відомих фірм. Це один з небагатьох товарів, на який не може бути розпродажів і знижок.